23 Aralık 2012 Pazar

2013 Saç Kesimleri Modelleri


Saç modelleri 2013 koleksiyonlarına bakacak olursanız gözünüze ilk çarpan kısa kesim saçlar olacaktır. Gündelik hayatınızı kolaylaştıracak kısa saçlar özellikle yoğun iş hayatı olan bayanlar için kurtarıcı bir saç şeklidir.hem  yüzümüze uygum hemde yeni yılda çok ugraşmadan kullanabileceğiniz modelleri aşağıda bulabilirsiniz. Kolay yıkanan ve şekil vermesi hiçte zor olmayan kısa saçlar gündelik hayatınızı kolaylaştıracaktır.

 Asimetrik ve çılgın katlarla birlikte küt kesim saçlarda 2013 yılında birçok kadının tercih edeceği modeller arasında yerini alacaktır. Küt kesimlerde de yine asimetri ön plana çıkacak. Daha önce kısa saç kullanmadıysanız bu yıl buna cesaret edebilirsiniz. Eğer saçlarınızı kestirmeyi düşünüyorsanız öncesinde hangi kesimin size daha çok yakıştığını bulmanız gerekir. Saçınıza uygulayacağını kesimin yüzünüze uygun olması gerektiğini unutmayın. Bir kaç kısa peruk deneyerek size en yakışan kısa saç modelini belirleyebilirsiniz.

 Saç modelleri 2013 yılı arasında yer alan örgü modelleri iri dalgalı saçlar arasına yapılacak ve size asi bir hava verecektir. Amerika da birçok dizide kullanılmaya başlayan örgü modelleri kadınlar tarafından şimdiden yapılmaya başladı. Bu yıl gelin saçlarında da örgüler öne çıkmakta. 

 Genç kızlar en güzel gelin olmak için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar. Gelinlik kadar duvak ve saçında önemli olacağı bu muhteşem günde uzun saçları olan gelinlere birçok örgü alternatifi sunulmaktadır. Genelde topuz yapılan gelin başları bu yıl yerini örgüye verirken gevşek yapılan örgüler eminiz ki birçok geline yakışacaktır. Eğer tercihiniz örgüden yana değilse gelin olacak genç kızlar için bir diğer alternatif iri dalgalı açık saçların kullanılacağı modellerdir. Bu yıl gelinler o eski ihtişamlı topuzlardan uzaklaşarak doğal bir havaya bürünecek masumiyeti ve zarafeti temsil edeceklerdir.
 


 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder